دیجیتال ویترین
اشتراک VIP

توضیحات گروه

لطفا برای مشاهده تمام اطلاعیه های ارسال شده و آشنا شدن با تغییرات و سرویس های سایت از صفحات مختلف این گروه دیدن فرمائید.

کاربران گروه

453 نفر

طرفداران

88 نفر

آخرین بازديدکنندگان گروه

مدیران گروه

2 نفر

فروشگاه شارژ ایما

اخبار و اطلاعیه های ایما

گروه عمومی · 453 کاربر · 216 پست · شناسه گروه: 944 · دسته بندی: اخبار و آموزش

مطالب ارسال شده در گروه اخبار و اطلاعیه های ایما

مجتبی
مجتبی (مدیر ارشد ایما)

تا اطلاع ثانوی سرویس VIP برای گروه ها رایگان شد

با سلام به کاربران محترم
سرویس های VIP برای گروه ها افزوده شد. هم اکنون میتوانید با افزودن سرویس های VIP به گروه های خود از امکانات بیشتری در گروه های خود برخوردار شوید.

امکانات VIP برای گروه‌ها:
1- کاور گروه: در تنظیمات گروه‌های VIP بخشی برای آپلود یک تصویر بعنوان کاور گروه وجود دارد.
2- تصویر پس زمینه: مدیر گروه VIP قادر خواهد بود برای گروه خود یک تصویر پس زمینه آپلود کند.
3- آهنگ: گروه‌های VIP در تنظیمات خود بخشی برای آپلود یک آهنگ با حجم حداکثر 1 مگابایت بعنوان آهنگ پس زمینه گروه دارند.
4- پست ثابت: مدیر گروه VIP میتواند یکی از پست های ارسالی درون گروه را بعنوان پست ثابت گروه انتخاب کند تا همیشه بعنوان اولین پست و بالاتر از سایر پست ها در گروه نمایش داده شود.

همچنین گروه‌های VIP در صفحات داشبورد و صفحه‌ی گروه‌ها بعنوان گروه پیشنهادی معرفی خواهند شد.
برای دسترسی به سرویس VIP گروه کافیست به بخش VIP در تنظیمات گروه خود مراجعه کنید.
موفق باشید {-35-}
مجتبی
مجتبی (مدیر ارشد ایما)
با سلام به تمامی کاربران محترم
به پیشنهاد بعضی از دوستان، دو تغییر در سایت ایجاد کردیم.
اولین تغییر مختص کاربران VIP بوده که در نسخه موبایل قابلیت مشاهده آخرین بازدیدکنندگان پروفایل برای این دوستان فراهم شده است.
همچنین در نسخه موبایل اگر کاربری از پروفایل کاربر دیگری بازدید میکرد در لیست آخرین بازدیدکنندگان اون پروفایل ثبت نمیشد که این مشکل نیز رفع شد.
دومین تغییر در تصاویر ارسالی در پست ها هستند که بصورت لینک عکس ارسال می‌شوند که علاوه بر حذف کادر اطراف این عکس ها، اگر سایز عکس کوچکتر از اندازه کادر پست باشد بدون تغییر در سایز اصلی نمایش داده خواهند شد و در صورتی که بزرگتر باشند بصورت خودکار، سایز عکس تغییر و به اندازه کادر پست خواهد شد.
کاربران عزیز اگر پیشنهادات دیگری نیز دارند مطرح کنند در صورت امکان انجام میدم.
موفق باشید {-35-}
مجتبی
مجتبی (مدیر ارشد ایما)
باسلام به کاربران محترم
پس از برگزاری مسابقه پیش بینی نتیجه دربی 84 زمان اعلام برندگان این مسابقه رسید: [لينک فقط براي اعضا قابل مشاهده مي باشد]

طبق اطلاعیه قبلی قرار بود به 10 نفر جایزه بدهیم (هر مسابقه 5 نفر) اما باتوجه به اینکه در مسابقه پیش‌بینی تعداد گل‌های بازی فقط 1 نفر برنده داشتیم تعداد برندگان پیش بینی نتیجه را به عدد 9 رساندیم تا بازهم تعداد برندگان به عدد 10 برسد.

برندگان اشتراک VIP دو ماهه برای پیش بینی تعداد گل های بازی:
@keyvan72

برندگان اشتراک VIP یک ماهه برای پیش بینی نتیجه بازی:
im_ok @

pariyaa @

hamid128 @

dorsa1999 @

TANHAH1 @

tato21 @

aamoo_zakariya @

panah20 @

sohasaat @


اشتراک VIP برندگان عزیز فعال شده است.
موفق باشید {-35-}
مجتبی
مجتبی (مدیر ارشد ایما)
با سلام به کاربران محترم ایما
با توجه به نزدیک شدن به دربی هشتاد و چهارم پایتخت بین دو تیم استقلال و پرسپولیس تصمیم به تدارک دو مسابقه جذاب گرفتیم.

مسابقه اول بصورت نظرسنجی برگزار میشود. شما در این نظرسنجی میتوانید یکی از سه گزینه برد استقلال، تساوی و یا برد پرسپولیس را انتخاب نمائید. به 5 نفر از کاربرانی که نتیجه را به درستی پیش بینی نمایند اشتراک 1 ماهه VIP تعلق خواهد گرفت. برای شرکت در نظرسنجی به [لينک فقط براي اعضا قابل مشاهده مي باشد] مراجعه کنید.

مسابقه دوم پیش بینی تعداد گل های این مسابقه خواهد بود. برای شرکت در این مسابقه پیش بینی خودتان را در دیدگاه همین مطلب ارسال نمائید. به 5 نفر از کاربرانی که تعداد گل ها را به درستی پیش بینی نمایند اشتراک 2 ماهه VIP تعلق خواهد گرفت.
نمونه دیدگاه قابل قبول برای پیش بینی نتیجه: استقلال 2 - 1 پرسپولیس
موفق باشید.

پی نوشت: دیدگاه های غیرمرتبط حذف میشوند.

[لينک فقط براي اعضا قابل مشاهده مي باشد]

مجتبی
مجتبی (مدیر ارشد ایما)
با سلام به کاربران محترم
همانطور که برخی از شما دوستان عزیز شاهد بودید امروز به منظور آپدیت دیتابیس، سایت را به مدت 25 دقیقه غیرفعال کردیم. شاید مجددا شاهد همچین بروز رسانی هایی باشیم ولی سعی میکنیم آپدیت ها را در ساعات مناسب تری انجام دهیم.
دیتابیس در واقع محل ذخیره اطلاعات ارسالی کاربران مانند مطالب، دیدگاه ها، لایک ها، اطلاعات پروفایل و گروه ها و... می‌باشد و آپدیت های دیتابیس صرفا به منظور افزایش سرعت بارگزاری سایت انجام میشوند و روی عملکرد، امکانات و ظاهر یا قالب سایت تغییری ایجاد نمیکنند.
موفق باشید {-35-}
مجتبی
مجتبی (مدیر ارشد ایما)
با سلام به تمام کاربران عزیز ایما
از ابتدای فعالیت ایما و با رشد فعالیت کاربران همواره سعی کردیم با ایجاد یک گروه از کاربران فعال بعنوان ناظر، روی فعالیت کاربران نظارت بهتری داشته باشیم تا بتوانیم شرایط مناسبی در محیط سایت ایجاد کنیم.
طی این سال ها چندین بار از طریق اطلاعیه های مختلف و تعیین یکسری شرایط، برای جذب ناظر جدید اقدام کردیم و در نهایت چند ناظر جدید اضافه میکردیم ولی هر بار مشکلات متعددی پیش آمد که بلاخره ما را از انتخاب ناظر با این روش منصرف کرد.
لذا در چند ماه اخیر تیم مدیریت، فعالیت برخی کاربران را زیر نظر گرفت و نهایتا طی هفته گذشته به چندین کاربر که گزینه های مناسبی برای نظارت در سایت بودند پیشنهاد نظارت داده شد و از بین این دوستان، چند نفر با شرایط مشخص شده موافق بودند و نهایتا بعنوان ناظر جدید سایت انتخاب شدند.
از این پس کاربری
roya123 @
و
farhad007 @
بعنوان ناظر ارشد و کاربری های
marjan88 @
و @_MiTra_ و
sara-n @
و
yasmin00 @
بعنوان ناظر جدید سایت فعالیت خواهند کرد.
همچنین ناظرین قبلی که فعالیت کمی داشتند نیز از تیم نظارت خارج شدند.

ادامه در دیدگاه اول:
مجتبی
مجتبی (مدیر ارشد ایما)
با سلام به کاربران محترم
متاسفانه اخیرا مشاهده شده که برخی کاربران در فضای عمومی سایت شروع به ارسال مطالبی میکنند که بجز تخلف از قوانین سایت باعث اذیت شدن سایر کاربران سایت میشوند. در موارد دیگری مشاهده شده که برخی افراد با ارسال خطاب به سایر کاربران، برای آنها مزاحمت ایجاد میکنند. یا در مواردی دیگر کاربران در دیدگاه های یک پست باهم به بحث و جدل و نهایتا بی احترامی به همدیگر میپردازند که برخلاف قوانین و اهداف ایما می باشد.
لذا قبل از هر چیز از شما کاربران محترم تقاضا داریم با مراجعه به صفحه قوانین سایت در [لينک فقط براي اعضا قابل مشاهده مي باشد] علاوه بر مشاهده قوانین سایت، سعی کنید همیشه در راستای این قوانین فعالیت نمائید.
تیم مدیریت و نظارت ایما هرگونه پست خلاف قوانین سایت را حذف میکند و کاربران معترض صرفا از طریق پیغام خصوصی میتوانند اعتراض خود را بیان نمایند.
در صورتی که یک کاربر در اعتراض به حذف پست خود و یا به هر دلیل و به هر طریقی (بخصوص مواردی که در ابتدای متن ذکر شد) باعث ایجاد بی نظمی در سایت یا بهم زدن جو عمومی آن شود بدون هیچگونه تذکر قبلی، مسدود خواهد شد.
موفق باشید {-35-}
صفحات: 1 2 3 4 5 آخرین صفحه
طراحي و اجرا: MyParsi.com
جامعه مجازي ايـــما يک سايت کاربر محور است.
مديريت سايت مسئوليتي در قبال مطالب ارسالي کاربران ندارد.
آیپی (IP) شما: 54.92.153.90