دیجیتال ویترین
اشتراک VIP
آفلاین 221 لایک
raha

من یک باید فراموش شود ام... [درباره من]
این کاربر اطلاعات پروفایل خود را خصوصی کرده است
مجتبی
مجتبی مدیر ارشد ایما
با سلام به کاربران محترم
همانطور که شاهد هستید پس از انتقال به سرور جدید، تغییراتی در سایت ایجاد کردیم که برخی از آنها عبارتند از، اصلاح و تغییر صفحه حمایت مالی [لينک فقط براي اعضا قابل مشاهده مي باشد] ، ثبت پرداخت های آنلاین حمایت مالی در بخش تراکنش های پروفایل، قرار دادن تصویر پس زمینه بصورت تصادفی در هر بار رفرش یا ورود به صفحات سایت، تغییر در سبک نمایش لایک کننده های هر پست در لینک مستقیم پست و...
اما در کنار این تغییرات، سرویس ویرایش دیدگاه به سایت اضافه شده است و از این پس زیر تمامی دیدگاه هایی که در سایت ارسال کردید گزینه ویرایش را مشاهده میکنید که با کلیک بر روی آن میتوانید دیدگاه خود را ویرایش کنید. ویرایش دیدگاه مانند ویرایش مطالب بصورت آجاکس و بدون نیاز به رفرش یا ورود به صفحه جداگانه می باشد و با سرعت بسیار بالا انجام خواهد شد.
امیدوارم تغییرات جدید مورد رضایت شما کاربران عزیز واقع شود.
بزودی شاهد تغییرات بیشتر و اضافه شدن امکانات جدیدتر نیز خواهید بود.
موفق باشید {-35-}
edit_comment.png
مجتبی
مجتبی مدیر ارشد ایما
با سلام به کاربران محترم
همانطور که در اطلاعیه قبلی اشاره کرده بودیم ایما امروز به یک سرور اختصاصی جدید انتقال یافت.
سرور جدید ایما در دیتاسنتر هتزنر فنلاند میزبانی میشود و از نظر سخت افزاری حدود 30 درصد از سرور قبلی ایما قویتر هست. مراحل انتقال در کمتر از 15 ساعت کامل و سایت در دسترس قرار گرفت.
از کاربران محترم تقاضا میشود در صورت مشاهده هرگونه مشکل در بخش های مختلف سایت، صرفا از طریق پیغام خصوصی، بنده رو مطلع کنند تا مشکل را پیگیری و حل کنم.
امیدوارم با حمایت دوستان عزیز بتوانیم هر ماه هزینه سرور اختصاصی سایت را تامین کنیم و بدون مشکل ایما را آنلاین و در دسترس نگه داریم.
فراموش نکنید اگر قادر به حمایت مالی نیستید میتوانید با خرید اشتراک VIP نیز در تامین هزینه های سرور سایت مشارکت داشته باشید.
در پایان باز هم از دوستانی که چند روز گذشته به هر نحوی سعی کردند در تامین هزینه سرور سایت همکاری نمایند چه آن دسته از دوستانی که حمایت مالی کردند و چه آن دسته از دوستانی که کاربران دیگر را تشویق به حمایت مالی کردند تشکر میکنم و امیدوارم باز هم شاهد حمایت شما دوستان عزیز باشیم.
موفق باشید {-35-}
صفحات: 1 2 3 4 5 آخرین صفحه
طراحي و اجرا: MyParsi.com
جامعه مجازي ايـــما يک سايت کاربر محور است.
مديريت سايت مسئوليتي در قبال مطالب ارسالي کاربران ندارد.
آیپی (IP) شما: 54.224.11.137