دیجیتال ویترین
اشتراک VIP
آفلاین 404 لایک
setare mohseni


اطلاعات

سایر اطلاعات
setare mohseni
78590 امتیاز
عضو برتر

دنبال کنندگان

422 نفر

طرفداران

404 نفر

مدال های کاربر

کاربر ايما عضو رسمي کاردان عضو فعال حرفه اي عضو ويژه کاربر ارزشمند عضو برتر

کد QR شخصی

فروشگاه شارژ ایما

setare mohseni
setare mohseni
مردی دو دختر داشت یکی را به یک کشاورز و دیگری را به یک کوزه گر شوهر داد. چندی بعد همسرش به او گفت: ای مرد سری به دخترها بزن و احوال آنها را جویا شو ...

مرد نیز اول به خانه کشاوز رفت و جویای احوال شد ، دخترک گفت که زمین را شخم کرده و بذر پاشیده ایم اگر باران ببارد خیلی خوبست اما اگر نبارد بدبختیم ..

مرد به خانه کوزه گر رفت ، دختر گفت کوزها را ساخته ایم و در آفتاب چیده ایم اگر باران ببارد بدبختیم و اگر نبارد خوبست ...
.
مرد به خانه برگشت همسرش از اوضاع پرسید مرد گفت: چه باران بیاید وچه باران نیاید ما بدبختیم ...

{-7-}
9 لایک:
setare mohseni
setare mohseni
منتظر مردی نباش كه باهات كنار بیاد! این اشتباهیه كه خیلی از زن ها دچار اون می شن! تو خودت خوشبختی رو پیدا كن! یک زنِ مستقلِ خوشبخت ، از هر لحاظ جذاب تره .

آلبر کامو / مرگ خوش
9 لایک:
setare mohseni
setare mohseni
«هیچ گاه مردم کشورت را دشمن یا عناصر دشمن مخوان ، زیرا با این حرف ۲ اصل را در مورد خود روشن کردی ، یا انقدر ظالم هستی که مردم دشمنت شدند یا آنقدر ضعیف هستی که دشمن مردمت را کنترل می کند و مردم از او پیروی می کنند نه از تو »

منسوب به یوزف گوبلز

گوبلز (گوبلس) وزیر تبلیغات نازی ها بود و یکی از مغزهای متفکر حکومت دیکتاتوری هیتلر بشمار می رفت . او پس از شکست آلمان در جنگ جهانی تا آخرین لحظه به هیتلر وفادار ماند پس از خودکشی هیتلر ، گوبلز فرزندان خودش را کشت و سپس به همراه همسرش (ماگدا گوبلس ، معروف به بانوی اول آلمان نازی) خودکشی کرد.
8 لایک:
setare mohseni
setare mohseni
مردی در کنار رودخانه‌ای ایستاده بود. ناگهان صدای فریادی را ‌شنید و متوجه ‌شد که کسی در حال غرق شدن است. فوراً به آب ‌پرید و او را نجات ‌داد ... اما پیش از آن که نفسی تازه کند فریادهای دیگری را شنید و باز به آب ‌پرید و دو نفر دیگر را نجات ‌داد! اما پیش از این که حالش جا بیاید صدای چهار نفر دیگر را که کمک می‌خواستند ‌شنید .

او تمام روز را صرف نجات افرادی ‌کرد که در چنگال امواج خروشان گرفتار شده بودند ، غافل از این که چند قدمی بالاتر دیوانه‌ای مردم را یکی یکی به رودخانه می‌انداخت ...

{-7-}
9 لایک:
setare mohseni
setare mohseni
‏هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند، که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، نا خودآگاه می خواهند که آن جامعه را نابود کنند.

مارتین لوترکینگ
7 لایک:
setare mohseni
setare mohseni
هیچ نقطه از دنـــیا!
زیـــبا و آرامـتـــر
از قلبی که خالی
از کینه باشد، نیست.

#عباس_عباسی_سورمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
9 لایک:
setare mohseni
setare mohseni
پارسال چنین روزهایی منتظر خبری از آتش‌نشانهای پلاسکو بودیم و امسال ملوانان نفتکش سوچی، سرانجام پلاسکو فرو ریخت و نفتکش غرق شد؛
حس خفگی بعد از خاموشی آخرین بارقه‌های امید ولمون نمی‌کنه.
8 لایک:
صفحات: 2 3 4 5 6 آخرین صفحه
طراحي و اجرا: MyParsi.com
جامعه مجازي ايـــما يک سايت کاربر محور است.
مديريت سايت مسئوليتي در قبال مطالب ارسالي کاربران ندارد.
آیپی (IP) شما: 54.90.202.184