دیجیتال ویترین
اشتراک VIP
آفلاین 143 لایک
soori


اطلاعات

سایر اطلاعات
soori
28314 امتیاز
عضو ويژه
1367/03/23
زن - مجرد

دنبال کنندگان

162 نفر

طرفداران

143 نفر

مدال های کاربر

کاربر ايما عضو رسمي کاردان عضو فعال حرفه اي عضو ويژه

کد QR شخصی

فروشگاه شارژ ایما

soori
soori
#سوگند
#قسمت_پنجم

تازه داشت جالب میشد.آقا فکر میکرد من پسرم! خوب بذار یکم اذیتش کنم. تاحالا سرکارم گذاشته یکم من سرکارش بگذارم مگه چی میشه.
_"من سپند هستم البته شما باید بهتر بدونید وقتی شمارمو دارید اسم منو هم دارید.آقا مهران شما چی میخونید؟ ارشد چی میخواید بخونید؟"
_"یعنی فکر کردید که نمیدونستم چرا؟ مگه از سرکار بودن خوشتون نمیومد پس چی شد؟ مگه مردام Tell میزارن که من منظورتونو از Tellندونم. حالا شما میخوای اسمتونو بگید یا نه؟"
متوجه منظورش نشدم. نمیدونستم چی میخواد بگه.گیج شده بودم. بلافاصله بعد از این sms یه پیام جدید داد وگفت:
_"مسخره میکنید مگر نمیخواستید سرکار باشید شما که دوست داشتید؟ مثل اینکه شماره رو اشتباه گرفتم چه طور باید شما رو بشناسم؟"
_"یعنی چی؟ مگه نگفتی مثل دو تا مرد باهم دوست باشیم منم خواستم دلتو نشکونم. الان دیگه مشکل کجاست؟ من نمیفهمم!!!"
_"یعنی این مرد اسم نداره؟"
_"گفتم سپند. یعنی اینقدر نامفهوم و غیرقابل درکه؟ درضمن من گفتم هیچوقت خوشم نمیاد زیاد سرکار باشم اما ظاهراً شما بازی رو دوست دارید مگه نه؟"
_" نه من دنبال بازی نیستم سپند جان آخه خودت گفتی
6 لایک:
soori
soori
#سوگند
#قسمت_چهارم

گفتم چه جوریاست اون هر وقت بخواد میتونه منو سرکار بگذاره و sms بده.
اگه اون این حقو داره منم حق دارم که این کارو انجام بدم.
گفتم ممکنه خواب باشه واسه همین توی sms نوشتم:
"سلام من حوصلم سر رفته. نمیتونم درس بخونم. شب درس میخونم. اگه خوابی متاًسفم میشه بیدار شی. من نمیدونم چی کار کنم. از بیکاری متنفرم."
_"نه من بیدارم دارم درس میخونم که تا شب تموم شه که یه وقتی اون موقع شب مزاحم کسی نشم تا منو سرکار بگذاره."
فهمیدم که از دستم ناراحته. داشت متلک مینداخت و کنایه میزد.
_"الان این حرف یعنی شما ناراحت شدید؟ فکر میکردم من باید ناراحت باشم که نصف‌ شب sms اشتباه دریافت کردم. شانس آوردم که بقیه بیدار نشدن."
اصلًا تو فکر تلافی کردن و جواب دادن بهش نبودم. داشتم باهاش شوخی میکردم اما این انگار جدی گرفته بود و ناراحت شده بود چون تو جواب گفت:
" یعنی چی اونوقت؟خسته شدم از بس عذرخواهی کردم، باشه معذرت میخوام که اونوقت شب مزاحم شدم. الهی این چشم کور بشه تا تایمو ببینه. در ضمن sms اشتباهی نبود. دیدم خسته اید مجبور شدم که این حرفو بزنم که فکرتون مشغول نشه راحت بخوابید!"
_"
3 لایک:
soori
soori
سوگند
قسمت‌سوم

ساعت 11:30 بود که یه sms جدید برام اومد. وقتی نگاه کردم دیدم همون دیشبه‌ست. نوشته بود:
"سلام امیدوارم که خوب خوابیده باشید واقعاً شرمندم فکر نمیکردم خواب بوده باشید ببخشید. حالا یه سؤال؟ میدونید فرق چغندر با شما چیه؟"
دیگه ریخته بودم بهم. از یه طرف این حس فضولی لعنتی داشت دیونم میکرد. از طرف دیگه این یارو خودشو معرفی نمیکرد. از اون طرف این حس که فکر میکردم که یکی از بچه‌ها داره سربه‌سرم میذاره داشت کالفم میکرد. تازه از من سؤالم میکنه.گفتم نکنه از این جکای مسخرست.
_"سلام. نه نمیدونم. فکر نمیکنید بهتر باشه اول خودتونو معرفی کنید؟ این مؤدبانه تره."
اون جواب داد:" چغندر رو میبرن کارخونه ازش قند و نبات میسازن ولی توخودت قند و نباتی. شکلاتی شکلاتی... منم شکرم. بنظر شما مؤدبانه‌تر از اینم میشه؟ من همیشه شیرینم."
دیگه اعصاب برام نمونده بود. مطمئن شده بودم که یکی از بچه‌ها داره اذیتم میکنه. تلفن دستم گرفتم و شروع کردم از هرکسی که فکر میکردم پرسیدم اما هیچ کس این شماره رو نمی‌شناخت. منم جوابشو ندادم. اما اون دوباره sms داد و گفت:
"فقط بدون جواب sms مثل سلام واجبه"
منو م
2 لایک:
soori
soori
سوگند
#قسمت دوم

ماجرا از یک فضولی شروع شد. از یک روز سرد نه یک شب سرد زمستون. اون شب مهمون داشتیم. عموم اینا خونمون بودن. با دختر عموم خیلی مچم. تقریباً همه چیزو بهم میگیم. جدیداً یه مشکلی با خونوادش پیدا کرده که ریختش بهم.گناه داره داره داغون میشه.نمیدونم چرا خونواده‌ها فکر میکنن جوونا هیچی نمیفهمن. انگار یادشو ن رفته که اونام یه روز جوون بودن.
اون شب کلی با دخترعموم سونیا حرف زدیم. از هرچی که دلتون بخواد حرف زدیم. از کسی که خودش میخواد باهاش ازدواج کنه اما خونوادش میگن نه تا درس و دانشگاه. بعد کلی حرف زدن ساعت 12:30 شب خوابمون گرفت. بماند که شب قبلشم هیچ کدوممون نخوابیده بودیم. اما آنقدر پررو بودیم که نمیخواستیم بخوابیم. درهرصورت با کلی نق زدن که خوابم نمیاد و اما باید فردا زود بیدارشم گرفتیم خوابیدیم.

قصه از همین جا شروع میشه خیلی اتفاقی با یه sms.
ساعت نزدیک 2 نیمه شب بود یا به طور دقیق 1:50 توی خواب عمیق و خوب بودم. اما یهو با صدای ویبره گوشیم از خواب پریدم. یه sms اومده بود. میتونستم بخوابم. اما همون حس فضولی نگذاشت بخوابم. گوشی رو برداشتم تا ببینم کیه که اونوقت شب با
5 لایک:
soori
soori
سوگند
قسمت اول

سلام. اسم من سوگنده. سوگند اریا. دانشجوی سال سوم مهندسی کامپیوتر. دختر دوم یک خانواده شش نفره. یک خواهر بزرگتر از خودم دارم که ازدواج کرده و دو تا برادر کوچیکتر که یکی دوره‌ی ابتدایی و یکی دبیرستان. پدرم کارمنده البته نه به طور کامل. یک شغل دیگه هم داره. مادرم هم خانه داره البته همیشه اینجوری نبود. اون معلم بود اما وقتی خواهرم به دنیا اومد دست از کارکشید نشست توی خونه تا بچه‌اش رو بزرگ کنه. البته من زیاد از این کارش راضی نیستم خودشم همینطور. بیشتر تقصیر بابام بود که این کارو کرد. اخه تو خونه‌ی ما حرف حرف باباست. بگه بخواب باید بخوابیم بگه بشین باید بشینیم بگه بمیر باید بمیریم، خالصه رو حرف بابا کسی نباید حرف بزنه. اگه حرف بزنه طوفان میشه، بابا داغ میکنه، جوش میاره، عصبانی میشه و کل خونه رو بهم میریزه و کسی از این طوفان در امان نیست. یکی یکی از شخص خاطی شروع میکنه به طور سریالی پیش میره و وقتی جرقه‌های این آتیش دامن همه رو سوزوند تازه بابا به خودش میاد و میفهمه شاید حرف اون طرف زیاد هم بد نبود. خلاصه تو این خونه وقتی تنهاست نظرات و شخصیت جالبی داره اما وقتی به هم میرس
4 لایک:
soori
soori
سلام دوستای گل
میخوام ی داستان چندین قسمتی بزارم
دوست داشتید میتونید دنبال کنید
5 لایک:
soori
soori
آیت الله العظمی سید شهاب الدین مرعشی نجفی (ره) نقل می کنند :

شب اول قبر آيت‌‌الله شيخ مرتضی حائری برايش نماز ليلة‌ الدّفن خواندم، همان نمازی که در بين مردم به نماز وحشت معروف است.

بعدش هم يک سوره ياسين قرائت کردم و ثوابش را به روح آن عالم هديه کردم .
دوستان
چند شب بعد او را در عالم خواب ديدم. حواسم بود که از دنيا رفته است. کنجکاو شدم که بدانم در آن طرف مرز زندگی دنيايي چه خبر است؟!

پرسيدم: آقای حائری، اوضاع‌تان چطور است؟
آقای حائری که راضی و خوشحال به نظر می آمد، رفت توی فکر و پس از چند لحظه، انگار که از گذشته‌ای دور صحبت کند شروع کرد به تعريف کردن...

وقتي از خيلي مراحل گذشتيم، همين که بدن مرا در درون قبر گذاشتند، روحم به آهستگي و سبکي از بدنم خارج شد و از آن فاصله گرفت. درست مثل اينکه لباسي را از تنت درآوري. کم کم ديگر بدن خودم را از بيرون و به طور کامل مي‌ديدم. خودم هم مات و مبهوت شده بودم، اين بود که رفتم و يک گوشه‌اي نشستم و زانوي غم و تنهايي در بغل گرفتم.

ناگهان متوجه شدم که از پايين پاهايم، صداهايي مي‌آيد. صداهايي رعب‌آور و وحشت‌افزا! صداهايی نامأنوس که موهاي
6 لایک:
صفحات: 1 2 3 4 5 آخرین صفحه
طراحي و اجرا: MyParsi.com
جامعه مجازي ايـــما يک سايت کاربر محور است.
مديريت سايت مسئوليتي در قبال مطالب ارسالي کاربران ندارد.
آیپی (IP) شما: 54.166.152.187